Takko Fashion, Poprad

Takko Fashion, Poprad

Predaj odevov pre deti, športového, elegantného oblečenia, spodného prádla a doplnkov pre ženy, mužov, mladých ľudí. Predaj módnych doplnkov - šály, rukavice, kabelky, bižutéria, ponožky.

poslať správu
poslať správu
Takko Fashion, Poprad

Adresa Takko Fashion, Poprad

Moyzesova 4691/7
058 01 Poprad

Predaj módnych doplnkov - bižutéria, šály, rukavice, kabelky, ponožky. Predaj športového, elegantného oblečenia, spodného prádla a doplnkov pre ženy, mužov, mladých ľudí a odevov pre deti. Predaj športového, elegantného oblečenia, spodného prádla a doplnkov pre ženy, mužov, mladých ľudí a odevov pre deti. Predaj módnych doplnkov - šály, rukavice, kabelky, bižutéria, ponožky. Predaj módnych doplnkov - šály, rukavice, kabelky, bižutéria, ponožky. Predaj športového, elegantného oblečenia, spodného prádla a doplnkov pre ženy, mužov, mladých ľudí a odevov pre deti. Predaj módnych doplnkov - kabelky, šály, rukavice, bižutéria, ponožky. Predaj športového, elegantného oblečenia, spodného prádla a doplnkov pre ženy, mužov, mladých ľudí a odevov pre deti. Predaj spodného prádla, športového, elegantného oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov, mladých ľudí a odevov pre deti. Predaj módnych doplnkov - šály, rukavice, kabelky, bižutéria, ponožky.

Pobočky Takko Fashion, Poprad

Kontakt Takko Fashion, Poprad

Intermet:
Telefón: 052 / 774 13 07
SlovakiaTrade > Oblečenie, metrový textil a doplnky > Oblečenie a odev > Kojenecké oblečenie > Takko Fashion > Takko Fashion, Poprad